695 610 €
6382 €/m²
Property 64857 photo 1
Property 64857 photo 2
Property 64857 photo 3
Property 64857 photo 4
Property 64857 photo 5
Property 64857 photo 6
Property 64857 photo 7
Property 64857 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 62 km

Sprzedaż
745 000 € 1280 €/m²
  • Kod obiektowy 35142
  • Metry kw. 582 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 37830
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
900 000 € 6923 €/m²
  • Kod obiektowy 37962
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
960 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 38249
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Kod obiektowy 40138
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Inwestycja Sprzedaż
587 000 € 3668 €/m²
  • Kod obiektowy 42645
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
940 000 € 939 000 € 3912 €/m²
  • Kod obiektowy 43802
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 45268
  • Metry kw. 324 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
580 000 € 3866 €/m²
  • Kod obiektowy 47124
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
693 000 € 3465 €/m²
  • Kod obiektowy 47134
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera