170 000 €
283 €/m²
Property 64860 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,5
  • Odległość do morza: 220 m
  • Odległość od lotniska: 69 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka600 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 59066
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
200 000 € 350 €/m²
  • Kod obiektowy 49625
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
150 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 60310
  • Metry kw. 2233 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
240 000 € 287 €/m²
  • Kod obiektowy 45187
  • Metry kw. 835 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 47242
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
180 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 7583
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
220 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 18733
  • Metry kw. 4990 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
160 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 64123
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
205 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32434
  • Metry kw. 1232 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera