Sprzedaż - Działka 4990 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Neos Marmaras
220 000 €
44 €/m²
Property 18733 photo 1
Property 18733 photo 2
Property 18733 photo 3
Property 18733 photo 4
Property 18733 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 86 km

Opis

Na sprzedaż Działka4990 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 60687
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 59992
  • Metry kw. 4132 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 2258
  • Metry kw. 4023 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
180 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 7616
  • Metry kw. 59063 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
200 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 30552
  • Metry kw. 3300 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
180 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 60043
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
280 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 18989
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
250 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 6626
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
205 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32434
  • Metry kw. 1232 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera