Property 65488 photo 1
Property 65488 photo 2
Property 65488 photo 3
Property 65488 photo 4
Property 65488 photo 5
Property 65488 photo 6
Property 65488 photo 7
Property 65488 photo 8
Property 65488 photo 9
Property 65488 photo 10
Property 65488 photo 11
Property 65488 photo 12
Property 65488 photo 13
Property 65488 photo 14
Property 65488 photo 15
Property 65488 photo 16

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • Zakwaterowanie: 113
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Type of flooring: tiles-wood
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Magazyn
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 113 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na w piwnicy piętrze i skłąda się zPiwnica się z spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Semi-first floor się z jedna sypialnia. Dupleks ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 1635 €/m²
  • Kod obiektowy 57302
  • Metry kw. 159 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
285 000 € 4596 €/m²
  • Kod obiektowy 60086
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 4596 €/m²
  • Kod obiektowy 60126
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
302 000 € 4575 €/m²
  • Kod obiektowy 60127
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
304 000 € 4606 €/m²
  • Kod obiektowy 60128
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod obiektowy 65008
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 65399
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 4807 €/m²
  • Kod obiektowy 65400
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod obiektowy 65422
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 4727 €/m²
  • Kod obiektowy 65487
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera