Sprzedaż - Działka 4000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
120 000 €
30 €/m²
Property 4444 photo 1
Property 4444 photo 2
Property 4444 photo 3
Property 4444 photo 4
Property 4444 photo 5
Property 4444 photo 6
Property 4444 photo 7
Property 4444 photo 8
Property 4444 photo 9
Property 4444 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 334 €/m²
  • Kod obiektowy 38173
  • Metry kw. 449 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
160 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 32086
  • Metry kw. 5034 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
120 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 49798
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
160 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 49026
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31794
  • Metry kw. 5330 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
128 000 € 318 €/m²
  • Kod obiektowy 4525
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
105 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 2667
  • Metry kw. 1830 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
160 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 42404
  • Metry kw. 5400 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
145 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 26828
  • Metry kw. 1140 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera