270 000 €
4821 €/m²
Property 65763 photo 1
Property 65763 photo 2

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Piętro: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na ósmym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod obiektowy 59982
  • Metry kw. 99 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 1724 €/m²
  • Kod obiektowy 60737
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
355 000 € 2795 €/m²
  • Kod obiektowy 61245
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod obiektowy 61611
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
370 000 € 6379 €/m²
  • Kod obiektowy 61622
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod obiektowy 62059
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod obiektowy 62082
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
240 000 € 3934 €/m²
  • Kod obiektowy 62278
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod obiektowy 62449
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera