500 000 €
5102 €/m²
Property 65814 photo 1
Property 65814 photo 2
Property 65814 photo 3
Property 65814 photo 4
Property 65814 photo 5
Property 65814 photo 6
Property 65814 photo 7
Property 65814 photo 8
Property 65814 photo 9
Property 65814 photo 10
Property 65814 photo 11
Property 65814 photo 12
Property 65814 photo 13
Property 65814 photo 14
Property 65814 photo 15
Property 65814 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2002
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 860 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 98 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod obiektowy 55911
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
420 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 55977
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
480 000 € 3840 €/m²
  • Kod obiektowy 55998
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 480 000 € 5647 €/m²
  • Kod obiektowy 56249
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod obiektowy 56370
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Kod obiektowy 56427
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
473 000 € 4876 €/m²
  • Kod obiektowy 56590
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
435 000 € 6214 €/m²
  • Kod obiektowy 56679
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
500 000 € 4950 €/m²
  • Kod obiektowy 56726
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 5154 €/m²
  • Kod obiektowy 56729
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera