2 900 000 €
7632 €/m²
Property 65867 photo 1
Property 65867 photo 2
Property 65867 photo 3
Property 65867 photo 4
Property 65867 photo 5
Property 65867 photo 6
Property 65867 photo 7
Property 65867 photo 8
Property 65867 photo 9
Property 65867 photo 10
Property 65867 photo 11
Property 65867 photo 12
Property 65867 photo 13
Property 65867 photo 14
Property 65867 photo 15
Property 65867 photo 16
Property 65867 photo 17
Property 65867 photo 18
Property 65867 photo 19
Property 65867 photo 20
Property 65867 photo 21
Property 65867 photo 22
Property 65867 photo 23

Details

  • Rok budowy: 2001
  • Liczba pokoi: 8
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: C
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 380 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, 2 łazienek, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod obiektowy 63861
  • Metry kw. 243 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 800 000 € 7567 €/m²
  • Kod obiektowy 31680
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 350 000 € 7580 €/m²
  • Kod obiektowy 64246
  • Metry kw. 310 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod obiektowy 56532
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Kod obiektowy 58419
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 000 000 € 12500 €/m²
  • Kod obiektowy 21307
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 200 000 € 16000 €/m²
  • Kod obiektowy 29231
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 400 000 € 13186 €/m²
  • Kod obiektowy 65677
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Kod obiektowy 64109
  • Metry kw. 187 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 450 000 € 10615 €/m²
  • Kod obiektowy 64219
  • Metry kw. 325 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera