2 590 000 €
11991 €/m²
Property 58419 photo 1
Property 58419 photo 2

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 216 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Szóste piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Siódme piętro się z 2 sypialnie, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, markiza, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 450 000 € 10615 €/m²
  • Kod obiektowy 64219
  • Metry kw. 325 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Kod obiektowy 58380
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 200 000 € 16000 €/m²
  • Kod obiektowy 29231
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 900 000 € 7631 €/m²
  • Kod obiektowy 65867
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod obiektowy 63861
  • Metry kw. 243 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
3 100 000 € 8857 €/m²
  • Kod obiektowy 11715
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 12
Sprzedaż
2 800 000 € 7567 €/m²
  • Kod obiektowy 31680
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 380 000 € 6432 €/m²
  • Kod obiektowy 8831
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
3 442 000 € 13991 €/m²
  • Kod obiektowy 64588
  • Metry kw. 246 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Kod obiektowy 58419
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera