48 000 €
565 €/m²
Property 66035 photo 1
Property 66035 photo 2
Property 66035 photo 3
Property 66035 photo 4
Property 66035 photo 5
Property 66035 photo 6
Property 66035 photo 7
Property 66035 photo 8

Details

  • Warunek: Stary budynek
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 57 km

Usługi

  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż 1-piętrowy dom o powierzchni 85 metrów kwadratów na Krecie. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
64 000 € 771 €/m²
  • Kod obiektowy 57036
  • Metry kw. 83 m²
  • Odległość do plaży 9900 m
Sprzedaż
70 000 € 341 €/m²
  • Kod obiektowy 64088
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 1750 m
Sprzedaż
43 000 € 614 €/m²
  • Kod obiektowy 50166
  • Metry kw. 70 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
48 000 € 564 €/m²
  • Kod obiektowy 66035
  • Metry kw. 85 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera