470 000 €
4087 €/m²
Property 66045 photo 1
Property 66045 photo 2
Property 66045 photo 3
Property 66045 photo 4
Property 66045 photo 5
Property 66045 photo 6
Property 66045 photo 7
Property 66045 photo 8
Property 66045 photo 9
Property 66045 photo 10
Property 66045 photo 11
Property 66045 photo 12
Property 66045 photo 13
Property 66045 photo 14
Property 66045 photo 15
Property 66045 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 1966
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 550 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na siódmym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 4411 €/m²
  • Kod obiektowy 61424
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 5357 €/m²
  • Kod obiektowy 61618
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
470 000 € 5595 €/m²
  • Kod obiektowy 61620
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
515 000 € 6130 €/m²
  • Kod obiektowy 61657
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
460 000 € 3898 €/m²
  • Kod obiektowy 64614
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
515 000 € 4364 €/m²
  • Kod obiektowy 64615
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod obiektowy 64616
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 3284 €/m²
  • Kod obiektowy 65072
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
480 000 € 3478 €/m²
  • Kod obiektowy 65073
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
470 000 € 4086 €/m²
  • Kod obiektowy 66045
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera