670 000 €
3964 €/m²
Property 66048 photo 1
Property 66048 photo 2
Property 66048 photo 3
Property 66048 photo 4
Property 66048 photo 5
Property 66048 photo 6
Property 66048 photo 7
Property 66048 photo 8
Property 66048 photo 9
Property 66048 photo 10
Property 66048 photo 11
Property 66048 photo 12
Property 66048 photo 13
Property 66048 photo 14
Property 66048 photo 15
Property 66048 photo 16
Property 66048 photo 17
Property 66048 photo 18
Property 66048 photo 19
Property 66048 photo 20
Property 66048 photo 21
Property 66048 photo 22
Property 66048 photo 23
Property 66048 photo 24
Property 66048 photo 25
Property 66048 photo 26
Property 66048 photo 27
Property 66048 photo 28
Property 66048 photo 29
Property 66048 photo 30
Property 66048 photo 31
Property 66048 photo 32
Property 66048 photo 33
Property 66048 photo 34
Property 66048 photo 35

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: D
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2400 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 169 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Loft się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod obiektowy 23110
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod obiektowy 23310
  • Metry kw. 251 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod obiektowy 25420
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod obiektowy 29965
  • Metry kw. 234 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 36925
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod obiektowy 38715
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod obiektowy 41758
  • Metry kw. 326 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod obiektowy 46659
  • Metry kw. 212 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod obiektowy 50730
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera