155 000 €
3100 €/m²
Property 66057 photo 1
Property 66057 photo 2
Property 66057 photo 3
Property 66057 photo 4
Property 66057 photo 5
Property 66057 photo 6
Property 66057 photo 7
Property 66057 photo 8
Property 66057 photo 9
Property 66057 photo 10
Property 66057 photo 11
Property 66057 photo 12
Property 66057 photo 13
Property 66057 photo 14
Property 66057 photo 15
Property 66057 photo 16
Property 66057 photo 17
Property 66057 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1979
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 90 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
145 000 € 4833 €/m²
  • Kod obiektowy 54442
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 3043 €/m²
  • Kod obiektowy 62562
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod obiektowy 64420
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod obiektowy 64425
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod obiektowy 64534
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 3255 €/m²
  • Kod obiektowy 64641
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 64950
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod obiektowy 65006
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
142 000 € 3736 €/m²
  • Kod obiektowy 65852
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera