225 000 €
3125 €/m²
Property 66129 photo 1
Property 66129 photo 2
Property 66129 photo 3
Property 66129 photo 4
Property 66129 photo 5
Property 66129 photo 6
Property 66129 photo 7
Property 66129 photo 8
Property 66129 photo 9
Property 66129 photo 10
Property 66129 photo 11
Property 66129 photo 12
Property 66129 photo 13
Property 66129 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 6
  • Rok budowy: 1962
  • Rok remontu: 2011
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 64670
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod obiektowy 64671
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod obiektowy 64754
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod obiektowy 64756
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
235 000 € 3560 €/m²
  • Kod obiektowy 64868
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 64883
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
207 000 € 3450 €/m²
  • Kod obiektowy 64947
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 3405 €/m²
  • Kod obiektowy 64951
  • Metry kw. 69 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera