195 000 €
4149 €/m²
Property 66134 photo 1
Property 66134 photo 2
Property 66134 photo 3
Property 66134 photo 4
Property 66134 photo 5
Property 66134 photo 6
Property 66134 photo 7
Property 66134 photo 8
Property 66134 photo 9
Property 66134 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 5850 m
  • Odległość od lotniska: 31 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 3272 €/m²
  • Kod obiektowy 22594
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 3804 €/m²
  • Kod obiektowy 34846
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
180 000 € 1800 €/m²
  • Kod obiektowy 35874
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
180 000 € 1800 €/m²
  • Kod obiektowy 37128
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
178 000 € 1561 €/m²
  • Kod obiektowy 51771
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
175 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 57556
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod obiektowy 60289
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod obiektowy 65111
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 4146 €/m²
  • Kod obiektowy 65308
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 1545 €/m²
  • Kod obiektowy 65402
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera