250 000 €
4717 €/m²
Property 66138 photo 1
Property 66138 photo 2
Property 66138 photo 3
Property 66138 photo 4
Property 66138 photo 5
Property 66138 photo 6
Property 66138 photo 7
Property 66138 photo 8
Property 66138 photo 9
Property 66138 photo 10
Property 66138 photo 11

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 650 m

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 metrów kwadratów w Kavali. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 3214 €/m²
  • Kod obiektowy 61997
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
285 000 € 3475 €/m²
  • Kod obiektowy 62024
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
286 000 € 4400 €/m²
  • Kod obiektowy 65065
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
273 000 € 4403 €/m²
  • Kod obiektowy 65068
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 4905 €/m²
  • Kod obiektowy 66095
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 4322 €/m²
  • Kod obiektowy 66107
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
265 000 € 3897 €/m²
  • Kod obiektowy 66126
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 3273 €/m²
  • Kod obiektowy 66137
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera