180 000 €
1000 €/m²
Property 8021 photo 1
Property 8021 photo 2
Property 8021 photo 3
Property 8021 photo 4
Property 8021 photo 5
Property 8021 photo 6
Property 8021 photo 7
Property 8021 photo 8
Property 8021 photo 9
Property 8021 photo 10
Property 8021 photo 11
Property 8021 photo 12
Property 8021 photo 13
Property 8021 photo 14
Property 8021 photo 15
Property 8021 photo 16
Property 8021 photo 17
Property 8021 photo 18
Property 8021 photo 19
Property 8021 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 42 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 180 metrów kwadratów na Chalkidiki. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.także zawiera wyposażenie, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 8021
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
200 000 € 2816 €/m²
  • Kod obiektowy 36860
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2816 €/m²
  • Kod obiektowy 36861
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod obiektowy 57746
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
175 000 € 2692 €/m²
  • Kod obiektowy 57747
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 1538 €/m²
  • Kod obiektowy 59581
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 3071 €/m²
  • Kod obiektowy 61469
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 2283 €/m²
  • Kod obiektowy 63094
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 1523 €/m²
  • Kod obiektowy 63121
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera