80 000 €
72 €/m²
Property 10110 photo 1
Property 10110 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka1100 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 6256
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
110 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 5434
  • Metry kw. 1320 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
110 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 34627
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
95 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 63509
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
100 000 € 287 €/m²
  • Kod obiektowy 48300
  • Metry kw. 348 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
85 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 64449
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 12048
  • Metry kw. 32000 m²
  • Odległość do plaży 32500 m
Sprzedaż
80 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 44756
  • Metry kw. 2025 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
95 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 11909
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
90 000 € 461 €/m²
  • Kod obiektowy 35818
  • Metry kw. 195 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera