85 000 €
85 €/m²
Property 64449 photo 1
Property 64449 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 35819
  • Metry kw. 209 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 39850
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 7200 m
Sprzedaż
100 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 49901
  • Metry kw. 4550 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
110 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 49319
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
95 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 63509
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
85 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 64449
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
110 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 5434
  • Metry kw. 1320 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 60542
  • Metry kw. 11500 m²
  • Odległość do plaży 8600 m
Sprzedaż
110 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 21692
  • Metry kw. 4008 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
100 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 49128
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 1100 m

Subskrypcja newslettera