70 000 €
2 €/m²
Property 12048 photo 1
Property 12048 photo 2
Property 12048 photo 3
Property 12048 photo 4
Property 12048 photo 5
Property 12048 photo 6
Property 12048 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 32500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 13 km
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż Działka32000 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: studnia, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 35724
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
80 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 44756
  • Metry kw. 2025 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 8477
  • Metry kw. 8400 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
100 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 35495
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
90 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 35494
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
65 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 65834
  • Metry kw. 605 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
60 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 56883
  • Metry kw. 537 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
60 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 61303
  • Metry kw. 6115 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
100 000 € 270 €/m²
  • Kod obiektowy 48301
  • Metry kw. 370 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 39853
  • Metry kw. 4063 m²
  • Odległość do plaży 7200 m

Subskrypcja newslettera