Sprzedaż - Działka 2100 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Nea Propontida Simantra
65 000 €
30 €/m²
Property 6256 photo 1
Property 6256 photo 2
Property 6256 photo 3
Property 6256 photo 4
Property 6256 photo 5
Property 6256 photo 6
Property 6256 photo 7
Property 6256 photo 8
Property 6256 photo 9

Details

  • Plaża: песчаный пляж
  • Odległość do morza: 14000 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2100 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
67 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63214
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 8477
  • Metry kw. 8400 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
60 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 40456
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
85 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 64449
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
70 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 31092
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
95 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 11909
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
65 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 65834
  • Metry kw. 605 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
60 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 56883
  • Metry kw. 537 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 35724
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
70 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 61304
  • Metry kw. 7440 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera