Sprzedaż - Działka 1600 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Sikia Sikia
42 500 €
26 €/m²
Property 64709 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 150 km

Opis

Na sprzedaż Działka1600 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 45439
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
55 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 60745
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
53 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 20256
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
45 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 32227
  • Metry kw. 147 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
45 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 57275
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
50 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 10517
  • Metry kw. 726 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
53 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 47598
  • Metry kw. 505 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
55 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 64711
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
40 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 33421
  • Metry kw. 4019 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
46 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 10924
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera