1 400 000 €
564 €/m²
Property 61262 photo 1
Property 61262 photo 2
Property 61262 photo 3
Property 61262 photo 4
Property 61262 photo 5
Property 61262 photo 6
Property 61262 photo 7
Property 61262 photo 8
Property 61262 photo 9
Property 61262 photo 10
Property 61262 photo 11
Property 61262 photo 12
Property 61262 photo 13
Property 61262 photo 14
Property 61262 photo 15

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 40 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka2481 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 1489 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 400 000 € 564 €/m²
  • Kod obiektowy 61262
  • Metry kw. 2481 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
1 900 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 18043
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
2 000 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 35565
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
2 000 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 59632
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 300 000 € 355 €/m²
  • Kod obiektowy 14553
  • Metry kw. 3659 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 300 000 € 457 €/m²
  • Kod obiektowy 61266
  • Metry kw. 2840 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 600 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 62858
  • Metry kw. 15867 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 60079
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 200 000 € 324 €/m²
  • Kod obiektowy 46560
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 600 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 44502
  • Metry kw. 13750 m²
  • Odległość do plaży 110 m

Subskrypcja newslettera