Sprzedaż - Działka 4100 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
180 000 €
43 €/m²
Property 10769 photo 1
Property 10769 photo 2
Property 10769 photo 3
Property 10769 photo 4
Property 10769 photo 5
Property 10769 photo 6
Property 10769 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,2 km
  • Odległość od lotniska: 67 km

Opis

Na sprzedaż Działka4100 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65605
  • Metry kw. 812 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
200 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 30552
  • Metry kw. 3300 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
230 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 49799
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 47242
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
200 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 47020
  • Metry kw. 4188 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
165 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 2206
  • Metry kw. 4074 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
200 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 35014
  • Metry kw. 3750 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
160 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 49026
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera