1 300 000 €
5417 €/m²
Property 60411 photo 1
Property 60411 photo 2
Property 60411 photo 3
Property 60411 photo 4

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 240 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Siódme piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Ósme piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. ninth floor się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kominek, basen, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod obiektowy 3143
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Kod obiektowy 64958
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod obiektowy 65134
  • Metry kw. 158 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56947
  • Metry kw. 224 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Kod obiektowy 65345
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 800 000 € 8450 €/m²
  • Kod obiektowy 63879
  • Metry kw. 213 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Kod obiektowy 62732
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod obiektowy 58421
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod obiektowy 66049
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera