Sprzedaż - Działka 13750 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Poligiros powiedział:
1 600 000 €
116 €/m²
Property 44502 photo 1
Property 44502 photo 2
Property 44502 photo 3
Property 44502 photo 4
Property 44502 photo 5
Property 44502 photo 6
Property 44502 photo 7
Property 44502 photo 8
Property 44502 photo 9
Property 44502 photo 10
Property 44502 photo 11
Property 44502 photo 12
Property 44502 photo 13
Property 44502 photo 14
Property 44502 photo 15
Property 44502 photo 16
Property 44502 photo 17

Details

  • Odległość do morza: 110 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2,9 km
  • Odległość od lotniska: 78 km

Opis

Na sprzedaż Działka13750 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja