220 000 €
73 €/m²
Property 43341 photo 1
Property 43341 photo 2
Property 43341 photo 3
Property 43341 photo 4
Property 43341 photo 5
Property 43341 photo 6
Property 43341 photo 7
Property 43341 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 54 km
  • Odległość od lotniska: 55 km

Opis

Na sprzedaż Działka3000 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 26103
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
185 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 62768
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
220 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 43341
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 15786
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
320 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 42128
  • Metry kw. 3820 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
250 000 € 135 €/m²
  • Kod obiektowy 15788
  • Metry kw. 1840 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
300 000 € 384 €/m²
  • Kod obiektowy 42337
  • Metry kw. 780 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
265 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 43884
  • Metry kw. 4413 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
300 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 22898
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera