350 000 €
372 €/m²
Property 64791 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 180 m
  • Odległość od lotniska: 58 km

Opis

Na sprzedaż Działka940 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 375 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 62180
  • Metry kw. 4903 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
450 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 47642
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
380 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 20233
  • Metry kw. 6013 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
430 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 64900
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
450 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 62182
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
380 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 46799
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
450 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 42996
  • Metry kw. 3613 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
500 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41061
  • Metry kw. 10018 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
400 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 60198
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 130 m

Subskrypcja newslettera