Sprzedaż - Działka 30600 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Poligiros powiedział:
500 000 € 320 000 €
10 €/m²
Property 33674 photo 1
Property 33674 photo 2
Property 33674 photo 3
Property 33674 photo 4
Property 33674 photo 5
Property 33674 photo 6
Property 33674 photo 7
Property 33674 photo 8
Property 33674 photo 9
Property 33674 photo 10
Property 33674 photo 11
Property 33674 photo 12
Property 33674 photo 13
Property 33674 photo 14
Property 33674 photo 15

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka30600 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 3370
  • Metry kw. 8800 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
700 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 2746
  • Metry kw. 16728 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15174
  • Metry kw. 6974 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
430 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 39413
  • Metry kw. 5078 m²
  • Odległość do plaży 220 m
Sprzedaż
650 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 2680
  • Metry kw. 16600 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
450 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 47642
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
450 000 € 436 €/m²
  • Kod obiektowy 48797
  • Metry kw. 1030 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
450 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 6899
  • Metry kw. 16500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
430 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 35743
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
680 000 € 162 €/m²
  • Kod obiektowy 45151
  • Metry kw. 4188 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera