Sprzedaż - Działka 7500 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Porto Koufo
180 000 €
24 €/m²
Property 60043 photo 1
Property 60043 photo 2
Property 60043 photo 3
Property 60043 photo 4
Property 60043 photo 5
Property 60043 photo 6
Property 60043 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 95 km

Opis

Na sprzedaż Działka7500 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
195 000 € 565 €/m²
  • Kod obiektowy 50944
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
190 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 46728
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
160 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 59066
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
250 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 46005
  • Metry kw. 4078 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
190 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 26845
  • Metry kw. 7250 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
230 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 49799
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 57991
  • Metry kw. 331 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
180 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 10769
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
150 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 40713
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
200 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 47020
  • Metry kw. 4188 m²
  • Odległość do plaży 1700 m

Subskrypcja newslettera