105 000 € 85 000 €
78 €/m²
Property 20313 photo 1
Property 20313 photo 2
Property 20313 photo 3
Property 20313 photo 4
Property 20313 photo 5
Property 20313 photo 6
Property 20313 photo 7
Property 20313 photo 8
Property 20313 photo 9

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka1086 metrów kwadratowych na Thassos. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 3805
  • Metry kw. 9200 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 3860
  • Metry kw. 2995 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 4121
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
130 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 5267
  • Metry kw. 1137 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5812
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
120 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 19910
  • Metry kw. 1080 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 20313
  • Metry kw. 1086 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
123 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 40072
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
145 000 € 226 €/m²
  • Kod obiektowy 58079
  • Metry kw. 640 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
145 000 € 512 €/m²
  • Kod obiektowy 65474
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 330 m

Subskrypcja newslettera