330 000 €
89 €/m²
Property 45945 photo 1
Property 45945 photo 2
Property 45945 photo 3
Property 45945 photo 4
Property 45945 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 31 km
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka3685 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 22744
  • Metry kw. 9312 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 43722
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 7214
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
300 000 €
  • Kod obiektowy 2403
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
480 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 31049
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
320 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 31318
  • Metry kw. 2407 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
360 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 58304
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
265 000 € 632 €/m²
  • Kod obiektowy 22231
  • Metry kw. 419 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
330 000 € 536 €/m²
  • Kod obiektowy 39704
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
360 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 61745
  • Metry kw. 1850 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera