330 000 €
536 €/m²
Property 39704 photo 1
Property 39704 photo 2
Property 39704 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka615 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Pozwolenie na budowę do 215 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 43722
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
480 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 31049
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 31095
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
320 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 9541
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
300 000 €
  • Kod obiektowy 2403
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 7214
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
320 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 31318
  • Metry kw. 2407 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
360 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 61745
  • Metry kw. 1850 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
425 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 63159
  • Metry kw. 1976 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
360 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 58304
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera