Sprzedaż - Działka 7000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Neos Marmaras
450 000 €
64 €/m²
Property 24946 photo 1
Property 24946 photo 2
Property 24946 photo 3
Property 24946 photo 4
Property 24946 photo 5
Property 24946 photo 6
Property 24946 photo 7
Property 24946 photo 8
Property 24946 photo 9
Property 24946 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 85 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka7000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja