Sprzedaż - Działka 9000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
380 000 €
42 €/m²
Property 46799 photo 1
Property 46799 photo 2
Property 46799 photo 3
Property 46799 photo 4
Property 46799 photo 5
Property 46799 photo 6
Property 46799 photo 7
Property 46799 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 98 km

Opis

Na sprzedaż Działka9000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 436 €/m²
  • Kod obiektowy 48797
  • Metry kw. 1030 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
550 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 47698
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
470 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 2737
  • Metry kw. 1037 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
520 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 60865
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
400 000 € 442 €/m²
  • Kod obiektowy 66018
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
550 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 48411
  • Metry kw. 12300 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
430 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 64900
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
430 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 35743
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 14000 m

Subskrypcja newslettera