Sprzedaż - Działka 6013 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Vourvourou powiedział:
380 000 €
63 €/m²
Property 20233 photo 1
Property 20233 photo 2
Property 20233 photo 3
Property 20233 photo 4
Property 20233 photo 5
Property 20233 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 100 km

Opis

Na sprzedaż Działka6013 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja