Sprzedaż - Działka 12100 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
400 000 €
33 €/m²
Property 2725 photo 1
Property 2725 photo 2
Property 2725 photo 3
Property 2725 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 81 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka12100 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 320 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
380 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 20233
  • Metry kw. 6013 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
450 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 6899
  • Metry kw. 16500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
500 000 € 131 €/m²
  • Kod obiektowy 11373
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
540 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 22777
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
450 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 2984
  • Metry kw. 5015 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
500 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 40307
  • Metry kw. 9694 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
400 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 60198
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
380 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 33204
  • Metry kw. 15120 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61317
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera