Sprzedaż - Działka 7216 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
350 000 €
48 €/m²
Property 61092 photo 1
Property 61092 photo 2
Property 61092 photo 3
Property 61092 photo 4
Property 61092 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 580 m
  • Odległość od lotniska: 89 km

Opis

Na sprzedaż Działka7216 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 42996
  • Metry kw. 3613 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 25290
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
400 000 € 442 €/m²
  • Kod obiektowy 66018
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
500 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41061
  • Metry kw. 10018 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
330 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 46536
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
320 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63028
  • Metry kw. 4006 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
370 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 57227
  • Metry kw. 37500 m²
  • Odległość do plaży 950 m

Subskrypcja newslettera