Sprzedaż - Działka 5915 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
230 000 €
38 €/m²
Property 60006 photo 1
Property 60006 photo 2
Property 60006 photo 3
Property 60006 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka5915 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
267 000 € 381 €/m²
  • Kod obiektowy 4350
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
270 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 42070
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
200 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 11429
  • Metry kw. 6533 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
294 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 2361
  • Metry kw. 3780 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
250 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 46798
  • Metry kw. 4170 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
270 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 60709
  • Metry kw. 1063 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
200 000 € 350 €/m²
  • Kod obiektowy 49625
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
230 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 60006
  • Metry kw. 5915 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera