Sprzedaż - Działka 13500 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Sarti powiedział:
250 000 €
18 €/m²
Property 30806 photo 1
Property 30806 photo 2
Property 30806 photo 3
Property 30806 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 96 km

Opis

Na sprzedaż Działka13500 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
294 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 2361
  • Metry kw. 3780 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
250 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 46005
  • Metry kw. 4078 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
230 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 60006
  • Metry kw. 5915 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
205 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32434
  • Metry kw. 1232 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
215 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 34018
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
290 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 39555
  • Metry kw. 5301 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
370 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 57227
  • Metry kw. 37500 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
225 000 € 163 €/m²
  • Kod obiektowy 38887
  • Metry kw. 1379 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera