Sprzedaż - Działka 5330 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
Na zapytanie
Property 31794 photo 1
Property 31794 photo 2
Property 31794 photo 3
Property 31794 photo 4
Property 31794 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka5330 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 714 €/m²
  • Kod obiektowy 63463
  • Metry kw. 91 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
640 000 € 798 €/m²
  • Kod obiektowy 59684
  • Metry kw. 802 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
65 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 64716
  • Metry kw. 3300 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
230 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 60006
  • Metry kw. 5915 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
250 000 € 428 €/m²
  • Kod obiektowy 60996
  • Metry kw. 584 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
500 000 € 651 €/m²
  • Kod obiektowy 61264
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
550 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 60806
  • Metry kw. 4462 m²
  • Odległość do plaży 70 m

Subskrypcja newslettera