Sprzedaż - Działka 10000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
700 000 €
70 €/m²
Property 32248 photo 1
Property 32248 photo 2
Property 32248 photo 3
Property 32248 photo 4
Property 32248 photo 5
Property 32248 photo 6
Property 32248 photo 7
Property 32248 photo 8
Property 32248 photo 9
Property 32248 photo 10
Property 32248 photo 11
Property 32248 photo 12
Property 32248 photo 13
Property 32248 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 5 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,4 km
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 380 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
607 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 52554
  • Metry kw. 4892 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
600 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 45278
  • Metry kw. 14530 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
650 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 35185
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
690 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 65497
  • Metry kw. 5060 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
950 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 21088
  • Metry kw. 4451 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
980 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 50867
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
700 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 37791
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
900 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 9104
  • Metry kw. 14700 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 29407
  • Metry kw. 10025 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
950 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 34020
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 15 m

Subskrypcja newslettera