980 000 €
54 €/m²
Property 50867 photo 1
Property 50867 photo 2
Property 50867 photo 3
Property 50867 photo 4
Property 50867 photo 5
Property 50867 photo 6
Property 50867 photo 7
Property 50867 photo 8
Property 50867 photo 9
Property 50867 photo 10
Property 50867 photo 11
Property 50867 photo 12
Property 50867 photo 13
Property 50867 photo 14
Property 50867 photo 15
Property 50867 photo 16
Property 50867 photo 17
Property 50867 photo 18
Property 50867 photo 19
Property 50867 photo 20
Property 50867 photo 21
Property 50867 photo 22
Property 50867 photo 23
Property 50867 photo 24
Property 50867 photo 25
Property 50867 photo 26
Property 50867 photo 27
Property 50867 photo 28
Property 50867 photo 29
Property 50867 photo 30
Property 50867 photo 31

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka18000 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 1500 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 22872
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
900 000 € 391 €/m²
  • Kod obiektowy 9631
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod obiektowy 5989
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 290 m
Sprzedaż
850 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 62951
  • Metry kw. 4444 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 350 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 9739
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
800 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 46991
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 21075
  • Metry kw. 4160 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
800 000 € 199 €/m²
  • Kod obiektowy 22088
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 33701
  • Metry kw. 27750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
810 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34056
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera