1 250 000 €
4167 €/m²
Property 33634 photo 1
Property 33634 photo 2
Property 33634 photo 3
Property 33634 photo 4
Property 33634 photo 5
Property 33634 photo 6
Property 33634 photo 7
Property 33634 photo 8
Property 33634 photo 9
Property 33634 photo 10
Property 33634 photo 11
Property 33634 photo 12
Property 33634 photo 13
Property 33634 photo 14
Property 33634 photo 15
Property 33634 photo 16
Property 33634 photo 17
Property 33634 photo 18
Property 33634 photo 19
Property 33634 photo 20
Property 33634 photo 21
Property 33634 photo 22
Property 33634 photo 23
Property 33634 photo 24
Property 33634 photo 25
Property 33634 photo 26
Property 33634 photo 27
Property 33634 photo 28
Property 33634 photo 29
Property 33634 photo 30
Property 33634 photo 31
Property 33634 photo 32
Property 33634 photo 33
Property 33634 photo 34
Property 33634 photo 35
Property 33634 photo 36

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2014
  • Liczba pokoi: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4,2 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 300 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, parking, ogród, garaż, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 33634
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod obiektowy 41224
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64823
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 23705
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod obiektowy 38467
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
1 600 000 € 6956 €/m²
  • Kod obiektowy 23867
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 4477 €/m²
  • Kod obiektowy 41953
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34409
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62213
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera