1 470 000 €
5880 €/m²
Property 64823 photo 1
Property 64823 photo 2
Property 64823 photo 3
Property 64823 photo 4
Property 64823 photo 5
Property 64823 photo 6
Property 64823 photo 7
Property 64823 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 5
  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Sprzedaż
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod obiektowy 56674
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Kod obiektowy 65848
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 50227
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34409
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Kod obiektowy 32769
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod obiektowy 56467
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 37 m
Sprzedaż
1 200 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 39221
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod obiektowy 63365
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65411
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera