1 338 120 €
6862 €/m²
Property 64773 photo 1
Property 64773 photo 2
Property 64773 photo 3
Property 64773 photo 4
Property 64773 photo 5
Property 64773 photo 6
Property 64773 photo 7
Property 64773 photo 8
Property 64773 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Sprzedaż
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod obiektowy 56467
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 37 m
Sprzedaż
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod obiektowy 56150
  • Metry kw. 275 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34811
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Rekomendowane Sprzedaż
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 49720
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Kod obiektowy 26891
  • Metry kw. 307 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64823
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62739
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 50227
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Kod obiektowy 65872
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Kod obiektowy 14552
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera