85 000 €
44 €/m²
Property 34332 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 41 km

Opis

Na sprzedaż Działka1900 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 35497
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
90 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 35819
  • Metry kw. 209 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
70 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 43823
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
110 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 5434
  • Metry kw. 1320 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
80 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 10110
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
110 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 33361
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 39850
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 7200 m
Sprzedaż
110 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 49319
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 12048
  • Metry kw. 32000 m²
  • Odległość do plaży 32500 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 39853
  • Metry kw. 4063 m²
  • Odległość do plaży 7200 m

Subskrypcja newslettera