80 000 €
19 €/m²
Property 39853 photo 1
Property 39853 photo 2
Property 39853 photo 3
Property 39853 photo 4
Property 39853 photo 5
Property 39853 photo 6
Property 39853 photo 7
Property 39853 photo 8
Property 39853 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 7200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,1 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka4063 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 44756
  • Metry kw. 2025 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 49128
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 12048
  • Metry kw. 32000 m²
  • Odległość do plaży 32500 m
Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 43633
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
90 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 35494
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
110 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 49319
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
80 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 10110
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
100 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 35495
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 35724
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
110 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 39703
  • Metry kw. 8750 m²
  • Odległość do plaży 2400 m

Subskrypcja newslettera