1 400 000 €
11667 €/m²
Property 34802 photo 1
Property 34802 photo 2
Property 34802 photo 3
Property 34802 photo 4
Property 34802 photo 5
Property 34802 photo 6
Property 34802 photo 7
Property 34802 photo 8
Property 34802 photo 9
Property 34802 photo 10
Property 34802 photo 11
Property 34802 photo 12
Property 34802 photo 13
Property 34802 photo 14
Property 34802 photo 15
Property 34802 photo 16
Property 34802 photo 17
Property 34802 photo 18
Property 34802 photo 19
Property 34802 photo 20
Property 34802 photo 21
Property 34802 photo 22
Property 34802 photo 23
Property 34802 photo 24
Property 34802 photo 25
Property 34802 photo 26
Property 34802 photo 27
Property 34802 photo 28
Property 34802 photo 29
Property 34802 photo 30
Property 34802 photo 31
Property 34802 photo 32
Property 34802 photo 33

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 120 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Kod obiektowy 65530
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod obiektowy 38467
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod obiektowy 48612
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 23705
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 200 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 39221
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod obiektowy 65560
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 60634
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Kod obiektowy 51196
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64823
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera