1 600 000 €
4571 €/m²
Property 60634 photo 1
Property 60634 photo 2
Property 60634 photo 3
Property 60634 photo 4
Property 60634 photo 5
Property 60634 photo 6
Property 60634 photo 7
Property 60634 photo 8
Property 60634 photo 9
Property 60634 photo 10
Property 60634 photo 11
Property 60634 photo 12
Property 60634 photo 13
Property 60634 photo 14
Property 60634 photo 15
Property 60634 photo 16
Property 60634 photo 17
Property 60634 photo 18
Property 60634 photo 19
Property 60634 photo 20
Property 60634 photo 21
Property 60634 photo 22
Property 60634 photo 23
Property 60634 photo 24
Property 60634 photo 25
Property 60634 photo 26

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2011
  • Rok remontu: 2021
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64823
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod obiektowy 39168
  • Metry kw. 590 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod obiektowy 30046
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Kod obiektowy 14552
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65279
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62739
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 49720
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera